Oluline

Lüganuse Kool 330 25. jaanuar

Aastapäeva pidulik tähistamine algab 8. juunil kell 16.00 kooli võimlas.

Pärast aktust lendude kokkusaamine spordiväljakul asuvas peotelgis.

20.00 - 24.00 mängib tantsuks ansambel Põhjatu

Töötab välikohvik.

Müügil kooli märgid. (4 € ainult sularaha eest)

Osalustasu õhtusest peost osavõtjatele 25 eurot, mis kanda  MTÜ Lüganuse Tagaküla arveldusarvele EE217700771007506616 selgitusse palume kirjutada "kooli aastapäev"

Et ilmestada kooli aastapäeva tähistamist, palume vilistlastel teha ja saata meile audio- või videoklippe, millele on salvestatud lood kooliaja eredamatest hetkedest. Oodatud on endiselt ka kirjalikud meenutused.

Oma salvestised ja meenutused saatke palun aadressile kool@lyganuse.edu.ee

Aastapäeva pidulik tähistamine algab 8. juunil kell 16.00 kooli võimlas.

Pärast aktust lendude kokkusaamine spordiväljakul asuvas peotelgis.

20.00 - 24.00 mängib tantsuks ansambel Põhjatu

Töötab välikohvik.

Müügil kooli märgid. (4 € ainult sularaha eest)

Oma salvestised ja meenutused saatke palun aadressile kool@lyganuse.edu.ee