Viikingite päevad 20. mai

27. mail toimub 5.-9. klassi õppekäik viikingite radadel. Väljasõit 9.00 koolimaja juurest.

Lüganuse kool asub Eesti ühes kõige ägedamas viikingipiirkonnas. Umbes 1000 aastat tagasi oli siin väga elav kaubandustegevus, elasid jõukad viikingipealikud.

Õppekäigu ajal külastame reaalseid viikingitega seotud paiku. Jutustab direktor Vallo Reimaa. Õppekäigu lõpus toimub Purtse Tarakaldal kuuldu-nähtu põhjal kokkuvõttev tegevus.

28. mail sõidame Harjumaal  asuvasse Viikingite külla. Väljasõit kooli juurest 8.30.