logotype

Kontakt

Koolitegevusest Lüganusel on esimesed andmed Lüganuse kiriku kroonikas aastast 1694.

Telefon: direktor 332 5860 õpetajad 332 5861

E-post: kool[at]lyganuse.edu.ee

www.lyganuse.edu.ee

 

Kiviõli tee 25
43301 Lüganuse
Ida-Virumaa


 

image1 image2 image3 image4

Olümpiaadidest ja ainevõistlustest osavõtt 2017/18 õ-a

 

olümpiaad

klass

osavõtjad

õpetaja

koht

Nuputa!

6. kl

Marta Mariko Heinla

Helika Toikka

1.

 

6. kl

Arp Harald Tamm

 

 

 

5. kl

Mait Mihkel Toikka

 

 

Kodanikupäeva viktoriin

6.

Arp Harald tamm

Tiina Heinla

 

 

8.

Hanna Hermione Heinla

 

 

 

8.

Kaie Mariette Kruus

 

 

 

6.

Marta Heinla

 

 

 

6.

Oliver Kivi

 

 

 

5.

Laura Angela Soomer

 

 

 

6.

Georg Maripuu

 

 

Ajaloo-olümpiaad

8.

Kaie Mariette Kruus

Tiina Heinla

 

 

7.

Arthur Aabjõe

 

 

 

7.

Hanna Kadri Toikka

 

 

 

6.

Marta Mariko Heinla

 

2.

 

6.

Arp Harald Tamm

 

3.

 

6.

Georg Maripuu

 

 

Bioloogiaolümpiaad

8.

Kaie Mariette Kruus

Kaili Kivi

1.

 

8.

Hanna Hermione Heinla

 

 

 

6.

Marta Mariko Heinla

 

2.

 

6.

Arp Harald Tamm

 

 

Matemaatikaolümpiaad

8.

Kaie Mariette Kruus

Helika Toikka

 

Virumaa laste 10. luulevõistlus

6.

Kevin Innos

Helle Lont

 

 

6.

Marta Mariko Heinla

 

 

 

6.

Oliver Kivi

 

 

 

6.

Georg Maripuu

 

 

 

6.

Arp Harald Tamm

 

 

 

5.

Garoliine Gavriloff

 

 

Matemaatikaolümpiaad

6.

Arp Harald Tamm

Helika Toikka

1.

 

6.

Marta Mariko Heinla

 

2.

 

5.

Mait Mihkel Toikka

 

 

 

5.

Keneli Aasamägi

 

 

 

4.

Kaur Konrad Tamm

Merle Orro

3.

 

4.

Martin Iva

 

 

Inglise keele olümpiaad

8.

Kaie Mariette Kruus

Kaili Kivi

1.

 

8.

Kaarel Juhkov

 

 

 

5.

Keneli Aasamägi

Reeli Innos

3.

 

5.

Krislin Marleen Jalasto

 

3.

 

5.

Mait Mihkel Toikka

 

3.

 

6.

Arp Harald Tamm

Kaili Kivi

3.

 

7.

Hanna Kadri Toikka

 

 

Nuti-Mati P-Eesti MM

1.

Karl Martin Toikka

Merle Orro

2.

 

5.

Mait Mihkel Toikka

Helika Toikka

 

Nuti-Mati Eesti karikas

1.

Karl Martin Toikka

Merle Orro

5.

 

4.

Kaur Konrad Tamm

 

5.

 

5.

Mait Mihkel Toikka

Helika Toikka

5.

 

 

 

 

 

Nuti-Mati eesti MM

1.

Karl Martin Toikka

Merle Orro

 

 

5.

Mait Mihkel Toikka

Helika Toikka

 

 

4.

Kaur Konrad Tamm

Merle Orro

 

Rattavõistlus Vigurvänt

4.

Kelly Aljasmets

Merle orro

 

 

4.

Leila-Emili Martin

 

 

 

4.

Ranet Andrejev

 

 

 

4.

Martin Iva

 

 

I kooliastme matem olümpiaad

1.

Karl Martin Toikka

Merle Orro

 

 

2.

Emili Sarri

Reeli Innos

 

 

3.

Jorgen Männi

Helle Lont

 

  1. kl loodusmäng

1.

Dora Helena Jalasto

Merle Orro

 

 

1.

Ulrich Saul

 

 

 

1.

Karl Martin Toikka

 

 

5. kl õpioskuste olümpiaad

5.

Laura Angela Soomer

Tatjana Surkina

 

 

5.

Garoliine Gavriloff

 

 

 

5.

Krislin-Marleen Jalasto

 

 

 

5.

Mait Mihkel Toikka

 

 

 

5.

Keneli Aasamägi

 

 

„Teadmiste ralli”

2.

Anete-Mari Maasik

Reeli Innos

 

 

2.

Ricco-Hendrik Männi

 

 

 

2.

Edvard Voronin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  

 

Olümpiaadidest ja ainevõistlustest osavõtt 2013/14 õ-a

 

 

olümpiaad

klass

osavõtjad

õpetaja

inimeseõpetuse vabariiklik voor

VII

Anna Elise Toikka    V koht

K. Sarri

 

 

 

 

inglise keel

V

Kevin Liiva, Kevin Räis, Indrek-Ivari Saluvee

K. Kivi

 

VIII

Kristina Olivia Kruus IV koht

K. Kivi

 

 

Joel Külaots

K. Kivi

 

IX

Karolina Kustala

K. Kivi

 

 

Heili Kivi

K. Kivi

 

VI

Liisa-Airiin Räis VI koht

K. Kivi

 

VII

Anna Elise Toikka III koht

K. Kivi

 

 

Rait Kuusksalu V koht

K. Kivi

 

 

Kaari Juhkov VI koht

K. Kivi

 

XI

Karolin Innos IV koht

M. Ivask

 

 

 

M. Ivask

emakeel

VIII

Kristina Olivia Kruus III koht

T. Sai

 

 

Merilin Innos

T. Sai

 

XI

Karolin Innos IV koht

T. Sai

 

 

Kerle Nutonen VI koht

T. Sai

 

 

 

 

matemaatika

VIII

Joel Külaots

M. Uudeküll

 

VII

Anna Elise Toikka IV koht

V. Olt

 

IX

Vivien Sibrits

M. Uudeküll

 

 

 

 

bioloogia

VIII

Merilin Innos II koht

K. Kivi

 

 

Kevin Källo V koht

K. Kivi

 

 

Toomas Parts

K. Kivi

keemia

XI

Kerle Nutonen III koht

M. Pähn

 

 

 

 

Kuldvillak

III

Hanna Kadri Toikka, Marielle Särel, Angelika Benita Toikka, Hukko Uus

M. Orro

 

 

 

 

sportlik teadmistepäev

VI- IX

Vivien Sibrits, Merilin Innos,

Kirke Õunas, Liisa -Airiin Räis I koht

P. Kallin

 

 

 

 

algklasside emakeel

I-III

Mait Mihkel Toikka, Arp Harald Tamm, Hanna Kadri Toikka IV koht

H. Lont, Ü. Jürna,

M. Orro

 

 

 

 

Nuputa!

V-VI

Ave Aster, Eve Aster, Liisa-Airiin Räis, Kirke Õunas

IV koht

M. Uudeküll, V. Olt

 

VII

Anna Elise Toikka, Kaari Juhkov, Rait Kuusksalu

IV koht

V. Olt

2012/13
Olümpiaadid

inglise keel – keskkool
1. Karolin Innos  X
2. Kelly Kaukes  XI

geograafia – keskkool
3. Karolin Innos  X
4. Kerle Nutonen  X

inglise keel – 6.-7. klass
5. Kaari Juhkov  VI
6. Anna Elise Toikka  VI
7. Kristina Olivia Kruus  VII
8. Joel Külaots  VII

keemia – keskkool
9. Kerle Nutonen  X  - 2. koht

Nuputa !

10. Liisa-Airiin Räis  V – võistkondlik esikoht
11. Kaari Juhkov  VI – võistkondlik esikoht
12. Rait Kuusksalu  VI – võistkondlik esikoht

13. Jakob Säästla  VII
14. Toomas Parts  VII

inglise keel 8.-9. klass
15. Karolina Kustala  VII
16. Heili Kivi   VII
17. Merili Tamm  IX
18. Sandra-Annete Tagam  IX

matemaatika 4.-6. klass
19. Ave Aster   IV
20. Eve Aster   IV
21. Anna Elise Toikka   VI  -  2. koht
22. Kaari Juhkov   VI

Õpioskused   4. klass
23. Ave Aster
24. Eve Aster
25. Robin Põld
26. Kevin Räis

Kuldvillak  3. klass
27. Kaie Mariette Kruus
28. Kaarel Juhkov
29. Taavi Normak
30. Rasmus Paavo

Inglise keel keskkool
31. Kelly Kaukes   XI
32. Karolin Innos   X – II-III koht
33. Kenert Joost  X