logotype

Kontakt

Koolitegevusest Lüganusel on esimesed andmed Lüganuse kiriku kroonikas aastast 1694.

Telefon: direktor 332 5860 õpetajad 332 5861

E-post: kool[at]lyganuse.edu.ee

www.lyganuse.edu.ee

LKK

Kiviõli tee 25
43301 Lüganuse
Ida-Virumaa


 

image1 image2 image3 image4

 

 

Olümpiaadidest ja ainevõistlustest osavõtt 2013/14 õ-a

 

 

olümpiaad

klass

osavõtjad

õpetaja

inimeseõpetuse vabariiklik voor

VII

Anna Elise Toikka    V koht

K. Sarri

 

 

 

 

inglise keel

V

Kevin Liiva, Kevin Räis, Indrek-Ivari Saluvee

K. Kivi

 

VIII

Kristina Olivia Kruus IV koht

K. Kivi

 

 

Joel Külaots

K. Kivi

 

IX

Karolina Kustala

K. Kivi

 

 

Heili Kivi

K. Kivi

 

VI

Liisa-Airiin Räis VI koht

K. Kivi

 

VII

Anna Elise Toikka III koht

K. Kivi

 

 

Rait Kuusksalu V koht

K. Kivi

 

 

Kaari Juhkov VI koht

K. Kivi

 

XI

Karolin Innos IV koht

M. Ivask

 

 

 

M. Ivask

emakeel

VIII

Kristina Olivia Kruus III koht

T. Sai

 

 

Merilin Innos

T. Sai

 

XI

Karolin Innos IV koht

T. Sai

 

 

Kerle Nutonen VI koht

T. Sai

 

 

 

 

matemaatika

VIII

Joel Külaots

M. Uudeküll

 

VII

Anna Elise Toikka IV koht

V. Olt

 

IX

Vivien Sibrits

M. Uudeküll

 

 

 

 

bioloogia

VIII

Merilin Innos II koht

K. Kivi

 

 

Kevin Källo V koht

K. Kivi

 

 

Toomas Parts

K. Kivi

keemia

XI

Kerle Nutonen III koht

M. Pähn

 

 

 

 

Kuldvillak

III

Hanna Kadri Toikka, Marielle Särel, Angelika Benita Toikka, Hukko Uus

M. Orro

 

 

 

 

sportlik teadmistepäev

VI- IX

Vivien Sibrits, Merilin Innos,

Kirke Õunas, Liisa -Airiin Räis I koht

P. Kallin

 

 

 

 

algklasside emakeel

I-III

Mait Mihkel Toikka, Arp Harald Tamm, Hanna Kadri Toikka IV koht

H. Lont, Ü. Jürna,

M. Orro

 

 

 

 

Nuputa!

V-VI

Ave Aster, Eve Aster, Liisa-Airiin Räis, Kirke Õunas

IV koht

M. Uudeküll, V. Olt

 

VII

Anna Elise Toikka, Kaari Juhkov, Rait Kuusksalu

IV koht

V. Olt

2012/13
Olümpiaadid

inglise keel – keskkool
1. Karolin Innos  X
2. Kelly Kaukes  XI

geograafia – keskkool
3. Karolin Innos  X
4. Kerle Nutonen  X

inglise keel – 6.-7. klass
5. Kaari Juhkov  VI
6. Anna Elise Toikka  VI
7. Kristina Olivia Kruus  VII
8. Joel Külaots  VII

keemia – keskkool
9. Kerle Nutonen  X  - 2. koht

Nuputa !

10. Liisa-Airiin Räis  V – võistkondlik esikoht
11. Kaari Juhkov  VI – võistkondlik esikoht
12. Rait Kuusksalu  VI – võistkondlik esikoht

13. Jakob Säästla  VII
14. Toomas Parts  VII

inglise keel 8.-9. klass
15. Karolina Kustala  VII
16. Heili Kivi   VII
17. Merili Tamm  IX
18. Sandra-Annete Tagam  IX

matemaatika 4.-6. klass
19. Ave Aster   IV
20. Eve Aster   IV
21. Anna Elise Toikka   VI  -  2. koht
22. Kaari Juhkov   VI

Õpioskused   4. klass
23. Ave Aster
24. Eve Aster
25. Robin Põld
26. Kevin Räis

Kuldvillak  3. klass
27. Kaie Mariette Kruus
28. Kaarel Juhkov
29. Taavi Normak
30. Rasmus Paavo

Inglise keel keskkool
31. Kelly Kaukes   XI
32. Karolin Innos   X – II-III koht
33. Kenert Joost  X