LKK

Miks valida just Lüganuse Kool?

Lüganuse Keskkool on  väike kool, kus tahame anda oma õpilastele parimat. Maja asub vanas mõisapargis ja läheduses voolab Purtse jõgi. Kaunis loodus võimaldab korraldada õuesõpet. Kehalise kasvatuse tundide läbiviimiseks on väike spordiväljak ning talvel on võimalik pargis suusatada. Looduslähedus kasvatab hoolivust keskkonna suhtes ning arendab loovust. Juba alates 1. klassist on  lastel võimalus osaleda arvuti-, kunsti- ja spordiringi töös.
Sellises koolis saab iga õpilase saavutamisvajadus rahuldatud. Osaleme enamikel maakondlikel olümpiaadidel.Väike õpilaste arv klassis võimaldab saada õpetajalt rohkem tähelepanu ja abi. Meie koolis tunnevad kõik üksteist ja nii õpilaste  kui ka õpetajate kollektiivis valitsevad sõbralikud suhted.

Väike kool paneb hindama seda, mis on, ja meie eesmärgid on samad, mis suurtel. Meie koolis on iga laps eriline.

Mis meeldib õpilastele Lüganuse koolis?

toredad klassikaaslased ja lahked ning abivalmid õpetajad

-         spordipäevad ja näitering

-         toredad koolitädid

-         kooli söökla menüü on parem kui mõnes restoranis