Dokumentide esitamine Lüganuse Kooli vastuvõtmiseks 2020/2021 õppeaastaks

Laste esimesse klassi astumise avaldusi võtame vastu elektrooniliselt. Avalduse blanketi leiad siitpalume see allkirjastada digitaalselt ja saata

Elektrooniliselt saab esitada ka taotlusi 2. -9. klassi astumiseks. Avaldus tuleb digitaalselt allkirjastada ja

saata meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Blanketi leiad siit.

Täiendavad dokumendid ning fotod õpilaspileti jaoks saab tuua direktori kabinetti pärast eriolukorra lõppu.

Õppetöö korraldus Lüganuse Koolis alates 18. maist

18. maist kuni käesoleva õppeaasta lõpuni (9. juunini) jätkub õppetöö Lüganuse Koolis distantsõppel. Kontaktõpet rakendame ainult nende õpilaste puhul, kes distantsõppel pole suutnud ainet nõutaval tasemel omandada. Kooli tuleku vajadusest informeerib õpilasi klassijuhataja. Samuti edastab ta ka õppetöö tunniplaani. Osaleda tuleb ainult nende ainete tundides, milles esinevad võlgnevused. Kool tagab omalt poolt kaitsemaskide ja desinfitseerimisvahendite kättesaadavuse. Kooliruumides järgitakse 2+2 nõuet. Lapsevanemal on õigus oma lapse kooli saatmisest ka keelduda, kuid peab sel juhul tagama tema osalemise distantsõppel, et tekkinud puudused saaksid likvideeritud.

8. klassi loovtööde kaitsmine toimub 2. juunil
3. trimestri ja aastahinded pannakse välja 3. juuniks.
Pabertunnistusi üleminekuklassides ei väljastata, tunnistused on eKoolis.
Põhikooli lõputunnistused antakse 12. juunil

Distantsõppe küsitluse kokkuvõte on